Neviditelný svět

aneb dění v nefyzických rovinách pohledem zákona příčiny a následku.


III. díl - Matky

Tento díl Neviditelného světa by se asi měl jmenovat Ženy v matriarchátu.. pravda, mohl se jmenovat také „Magie“, protože je hlavně o magii, mohl se jmenovat též „Víra“ nebo „Náboženství“, protože je to hlavně o náboženském obchodu s vírou, až nakonec se mi podařilo vyhmátnout společného jmenovatele toho všeho..

..je to obvyklých sedm sond, tentokrát přímo do jádra všech neviditelných světů, které jsou dnešním lidem vůbec dostupné, a které jsou zároveň všem lidem společné. Až na to, že sedm sond je v tomto případě opravdu málo, proto nečekejte něco uceleného, spíš základní principy, několik způsobů jejich použití a následný dopad..

..a hlavně nečekejte nic příjemného.


Indigové děti jsou drastickým, zhuštěným úvodem a ukazují, proč se mateřským vlivem opravdu hodně hluboko zabývat, v Historických křivdách si proběhneme vývoj lidského mateřství, a Oběť mateřství je o tom, kde se v našem patriarchátu vzal systém obětí, popsaný v prvém dílu (Život).

Popis základních temných praktik našich žen a matek najdete v kapitole Ženská magie, následuje Mateřská péče s podrobným a do hloubky jdoucím rozborem těch nejnebezpečnějších mateřských dramat, v Příslibu prince si ukážeme dopad nenaplněných očekávání žen a řetězení dalších a dalších planých příslibů v životě žen a rodin, a Ztracená duše vysvětluje, kde vzali patriarchové tvrzení, že žena nemá duši.

Upozornění

Striktně zde předpokládám lidi, kteří si dobře pročetli Růst člověkaŽeny v patriarchátu, aspoň zběžně prolistovali 1. díl (Život) a 2. díl (Děti), a troufají si zvědět ještě víc. Nikdo jiný tu nemá absolutně co dělat..

..rizika pro nepřipravené jsou strašná.. zkraty a paralýza mozku jsou to nejmenší, co lze čekat. A tak jako tak, ještě než se začtete, vezměte prosím na vědomí, že:

  • to co tu popisuji je druhá vrstva, která je normálně dobře schovaná pod oficiální patriarchální zvůlí, je to něco, co  vždycky jen na okamžik vyjede z podvědomí.. něco to způsobí a zase zajede. Oficiální zvůli patriarchátu popisuji v prvních dvou dílech
  • až na pár vyjímek nemluvím o tom, čeho jsou si všichni vědomi, i když to tak chvílemi může vypadat. Ve skutečnosti je to tak, že sice mluvím o všeobecně známých jevech, ale z pohledu člověka, který si od nich čistí život a potřebuje je tím pádem dobře a hlavně pravdivě popsat
  • pokud mluvím o matkách, mluvím o roli, vymezené patriarchátem NEBO matriarchátem. Možná že tuto roli nebo její část ve vaší rodině hraje spíš otec nebo třeba starší sourozenec.. tohle už musíte poznat vy.
  • vím, že všichni dělají to nejlepší, co umí, a že nikdo nemůže za to, že to nejlepší, co lidstvo umí, je násilí a zvůle. Nic z toho ale neznamená, že před tím budu zavírat oči a že o tom nebudu mluvit.
  • tento web je nejlépe číst z pohledu dítěte, kterým jsme byli jeden každý z nás.. dítě, které nedospělo, ale bylo v určitém věku zavrženo jako příliš malé i se vším, co mu rodiče vnutili jako „jeho svět“.

Podmínka užití

Tyto stránky a informace smíte použít pouze pro vlastní osvobození. S každým jiným účelem na sebe berete smrtelné karmické riziko!


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info