Neviditelný svět

aneb dění v nefyzických rovinách pohledem zákona příčiny a následku.


I. díl - Život

Tento díl je všeobecný, a je o tom, co lidský život obnáší. Je tu nástin dění v jednotlivých nefyzických rovinách, principy toho dění a jejich návaznost na dění ve světě fyzickém..

..na to, že jde o všeobecné povídání je tu mnoho nepříjemných, leč velmi potřebných pravd, na které další díly navazují, a naopak, pokud si někdo četl o Sluníčkách, Bendismu či o matkách, dá se tu zpětně dohledat jak širší pozadí, tak i přesné zákonitosti, podle nichž jsou jednotlivé postřehy odhalovány. V každém případě přeji při čtení pevné nervy.. není to sranda.


Základnímu popisu Lidských světů předchází Ztracený mír, jakési zhodnocení situace, v níž se jako lidstvo nalézáme, a která mě donutila všechny tyhle věci vypsat. Nástin fungování Roviny duchů je tu pro srovnání a také pro ujištění, že zákony karmy působí napříč dimenzemi a že život člověka vychází neustále z jeho vlastního myšlení.

Obětní systém vysvětluje, čím přesně je samotná báze naší civilizace nelidská, a ve Starých proroctvích si uzřejmíme, že současná situace lidstva je akce jako každá jiná, a že se nedá čekat, že by se obešla bez příslušné reakce.

Nelidská strava je o fyzických způsobech, kterými lze neviditelné světy zpětně nebo i přímo ovlivňovat, a Sdílení světů je jakýmsi shrnutím, je to o tom, jak se lidem nedaří zprovoznit partnerství a co si ohlídat, aby mohly naše vztahy ozdravět a začít plnit svou funkci.


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info