Neviditelný svět

aneb dění v nefyzických rovinách pohledem zákona příčiny a následku.


VI. díl - Lidé

Tento díl obsahuje povídání o několika lidech, o těch inspirativních i o odstrašujících, které jsem na Zemi poznal, ať už osobně, nebo jinak, jací jsou v neviditelných světech, co je provází, jaké problémy řeší a jak, sem tam i nějaké ty radosti, a samozřejmě které příčiny je kam dovedly, a tedy jaký vliv má neviditelné dění na jejich život.

Jsou tu nejrůznější příklady pro inspiraci i pro varování včetně příkladu mého vlastního, a jako obvykle i způsoby, jak se s tím kterým fenoménem vyrovnat. Opět je vše vyzkoušené a dokonale funkční.. a týká se to i kleteb, zaklínání i proklínání.


Jako úvod jsem zvolil svou Cestu k Lidství, protože se může hodit, až si zase někdo bude říkat „na jednoho člověka trochu moc zkušeností“, a pokračuji popisem několika z těch nejdůležitějších fenoménů, které mě inspirovaly a formovaly. Nakopl mě Aštaroid & Bendisti, a pak jsem v různých obdobích poznával Trojlístky & Sluníčka, živoucí možnosti nápravy našich světů.

Tolik chybějící ženství sem vnáší mj. Duchařský trojlístek, a v kapitole Causa Duchosloví je docela dobře poznat, jaké problémy tu nápravu provází. Bez problémů se neobešel ani Sluneční Trojlístek, který přináší celistvé a neporušení Lidství, a způsoby pomoci v Neviditelných světech a možnost obrany proti kletbám a woodoo najdete v kapitole S odstupem času.


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info